Tokić d.o.o. - pogodnosti za članove SPH

sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između tvrtke Tokić d.o.o. – vodećim prodajnim lancem autodijelova i Sindikata policije Hrvatske, u nastavku dostavljamo izmjene u realizaciji pogodnosti za članove SPH koje se odnose na cjelokupan asortiman.

Prije prve kupnje, potrebno je popuniti upitnik (u Glavnoj podružnici SPH u kojoj ste član) te ispunjeni upitnik vratiti isključivo u Glavnu podružnicu SPH radi daljnje realizacije.

Po dostavi popunjenog upitnika, na kuću adresu će vam biti dostavljena KARTICA VJERNOSTI.

Kupovina robe uz ostvarivanje pogodnosti iz asortimana tvrtke Tokić d.o.o. moći će se obaviti isključivo uz predočenje članske iskaznice SPH, osobne iskaznice i Kartice vjernosti.

Za članove SPH dogovoreni su sljedeći popusti:
- do 20% popusta na plaćanje karticama na rate
- do 25% popusta na plaćanje gotovinom.

Članske pogodnosti možete iskoristiti u svim poslovnicama Tokić na području Republike HrvatskePogodnosti se ostvaruju na blagajni i ne mogu se kombinirati s drugim popustima i akcijama.

Lijep pozdrav,

Sindikat policije Hrvatske