PU VARAŽDINSKA

Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina

Dostavljamo vam informacije o ugovorenim pogodnostima za članove SPH i članove uže obitelji na Veleučilištu Hrvatsko zagorje Krapina.

Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina ove akademske godine 2022./2023. objavljuje upis studenata u prvu godinu trogodišnjeg stručnog preddiplomskog studija Informatike, Prometne logistike i Operativnog menadžmenta.

Članovima Sindikata policije Hrvatske i članovima njihove uže obitelji odobrava se popust od 10 % na iznos školarine koja u akademskoj godini 2022./2023 iznosi 9.000,00 kuna. Prilikom upisa student je dužan osobno pristupiti u studentsku referadu Veleučilišta i priložiti Potvrdu o članstvu u SPH.

Studij Informatike

Osnovna svrha studija jest izobrazba inženjera informatike za samostalno obavljanje poslova održavanja, posluživanja i oblikovanja osobnih računala i poslužitelja, manjih mreža, informacijskih sustava i aplikacija, kao i njihovog korištenja kao alata.

Znanja kojime će studenti ovladati obuhvaća:
- znanja o elektronici i sklopovlju, održavanje sustava i mreža projektiranje manjih sustava.
- primjene u informatizaciji ureda, uprave i gospodarstva.

Studij Prometna logistika

Osnovni cilj otvaranja stručnog studija Prometna logistika je obrazovanje na višoj razini logističara koji mogu naći svoje mjesto u svim strukama gospodarstva, posebno prometa, te državnoj upravi (vojska, policija, carina). Na temelju interdisciplinarnog poznavanja područja djelovanja završni studenti bili bi osposobljeni za vođenje, upravljanje i koordiniranje na taktičkoj i strateškoj razini organizacije u kojoj rade ili će raditi.

Njihovo djelovanje bilo bi usmjereno prvenstveno na rješavanje logističkih problema, kako u logističkim poduzećima, tako i u drugim poduzećima gdje je potreba za aplikativnim logističarima (područje privredne logistika, energije, zdravstva, kadrova, informacija i sl.).

Logistika će se na Veleučilištu Krapina razvijati na principima sustavnog pristupa. Sustavni pristup bio bi temelj informatičkoj tehnologiji, matematičkom modeliranju i sofisticiranim računalnim programima.

Logistika izučava promet kao svoj podsustav, odnosno transport kao podsustav prometa.

Studij Operativnog menadžmenta

Osnovna svrha studija Operativni menadžment jest izobrazba operativnih menadžera, prvenstveno poslovodnog kadra i srednjeg rukovodstva, za samostalno obavljanje poslova u industriji, trgovini, građevinarstvu, špediciji, transportu i prometu, turizmu, ugostiteljstvu, komunalnim i zdravstvenim organizacijama, upravnim ustanovama, tijelima državne uprave (…….).

Program Operativni menadžment nudi primjeren kvantum interdisciplinarnih znanja za osposobljavanje kreativnih i operativnih menadžera u poduzetništvu i ustanovama.Takvi su kadrovi nositelji poduzetništva a osposobljeni su za brzo uočavanje problema; za samostalno donošenje poslovnih odluka; za upravljanje ljudskim potencijalima, proizvodnim resursima, čimbenicima i procesima; za inovacije i promjene u poslovanju gospodarskih i negospodarskih subjekata itd.

Kadrovi koji završe trogodišnji stručni studij Operativni menadžment, mogu zadovoljiti propozicije svih tipova poduzetnika , kao i sve razine menadžmenta u privrednim i ostalim organizacijama.

Za sve dodatne informacije molimo da se obratite:
• izravno na Veleučilište Hrvatsko zagorje Krapina, Šetalište Hrvatskog narodnog preporoda 6, Krapina, svakim radnim danom od 12:00 do 16:00 sati;
• putem telefona 049/382-125;
• putem e-maila: referada@vhzk.hr, tajnik@vhzk.hr