PU MEĐIMURSKA

DentalPro klinika za dentalnu medicinu

Sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između DentalPro d.o.o. i Sindikata policije Hrvatske, članovima Sindikata policije Hrvatske i članovima njihovih užih obitelji (djeca i supružnici) omogućene su sljedeće pogodnosti u DentalPro Stomatološko Estetskoj klinici:
  • besplatan stomatološki pregled
  • besplatna panoramska rengenska slika čeljusti
  • besplatna doktorska ekspertiza i dijagnoza trenutnog stanja
  • besplatan prijedlog terapije i plana liječenja
  • 20% popusta na dentalne implantante
  • 20% popusta na dentalne krunice
  • 20% popusta na CBCT 3D rengensku dijagnostiku
  • 10% popusta za izbjeljivanje zubi Phillipsovom Zoom lampom
  • 10% popusta na sve ostale usluge
  • obročno plaćanje putem kartičnog plaćanja do najviše 60 mjesečnih rata
Dodatne pogodnosti:
  • mogućnost organiziranja besplatnog prijevoza na području Republike Hrvatske do DentalPro Stomatološko Estetske klinike, a maksimalno u visini cijene autobusne karte od mjesta stanovanja do klinike
  • mogućnost organizacije smještaja u blizini klinike u slučaju dentalnih zahvata koji zahtijevaju kontinuirani višednevni tretman
  • organizacija i besplatan smještaj u blizini klinike s  organiziranim besplatnim prijevozom do klinike u slučaju dentalnih zahvata koji zahtijevaju kontinuiran višednevni tretman u trajanju od najmanje 6 dana (za osobe sa sjedištem izvan Primorsko-goranske županije).
Članovi Sindikata ostvaruju pravo na pogodnosti uz predočenje članske iskaznice SPH i/ili Potvrde o članstvu u SPH izdane od strane Ureda SPH ili Glavne podružnice SPH.

Kontakt:
T +385 51 76 14 89, 091 25 01 883, 091 25 01 888