PU KRAPINSKO-ZAGORSKA

Croatia osiguranje d.d. - popust za članove SPH

Obavještavamo vas kako članovi Sindikata policije Hrvatske i članovi njihovih obitelji koji imaju ugovorenu policu dopunskog ili dodatnog zdravstvenog osiguranja Croatia osiguranja ostvaruju pravo na 20% popusta na sve ostale usluge u Croatia Poliklinikama u Zagrebu, Koprivnici, Splitu, Puli i Rijeci.

Navedeni popust ne odnosi se na usluge estetske medicine, usluge koje određuju vanjske suradne ustanove, PCR testiranja, usluge u kojima je sadržan popust te na zahvate – endoskopski zahvati poput gastroskopije i kolonoskopije s anestezijom, kao i zahvate iz područja dnevne kirurgije (poput proktologije (operacija hemeroida, pilonidalnog sinusa) i vaskularne kirurgije (laserska operacija vena).

Također, obavještavamo vas kako je otvorena nova Croatia poliklinika u Rijeci, na adresi Vukovarska 7a. Za sva pitanja o uslugama i za rezervaciju termina možete se javiti na kontakt broj 051 207 212.