PU KARLOVAČKA

Uskršnja ponuda i cijene mobilnih uređaja u novim tarifama - 24.03.2021.

Dostavljamo vam ažurirani cjenik mobilnih uređaja u SPH VPN HT mobilnoj mreži na dan 24. ožujka 2021. godine, u sklopu Uskršnje ponude.

Zahtjevi se predaju putem internetske aplikacije SPH – webapp.SPH – app.sindikatpolicije.hr.

Korisničke podatke za webapp.SPH, kao i dodatne informacije (rok za predaju zahtjeva, detaljne upute oko SPH VPN-a i dr.) možete dobiti u glavnoj podružnici SPH u kojoj ste član.

U letcima možete potražiti i:
Ponuda tarifa 1-6
Tablica migracijskih pravila
Opći uvjete za mobilne usluge
Cjenik za produljeno i druge vrste jamstva za uređaje
Osiguranje uređaja - detaljno objašnjenje što koja vrsta jamstva uključuje

Napominjemo da trenutno traje SAMSUNG PROMOCIJA tijekom koje svaki od korisnika koji kupi jedan od Samsung uređaja navedenih u promociji, na poklon dobiva Galaxy Buds+ slušalice ili Samsung Galaxy Watch Active2 44mm (ovisno o uređaju koji kupi).

Sve detalje i uvjete navedene Samsung promocije, kao i upute oko ostvarivanja prava na poklon možete pogledati na sljedećim poveznicama: