PU KARLOVAČKA

Narodne novine brinu za Vas i Vašeg školarca!

Poštovani članovi Sindikata policije Hrvatske,
Imate li školarca, a ne želite čekati u redovima i juriti od knjižare do knjižare, Narodne novine su za vas osigurale udžbenike svih izdavača na jednom mjestu.

U bogatoj ponudi renomiranih marki pronađite najkvalitetniji školski pribor: bilježnice, omote, mape, pribor za pisanje i likovni odgoj, torbe, pernice…

Za članove Sindikata policije Hrvatske osigurane su sljedeće pogodnosti:
  • Prilikom kupnje putem osobnog dolaska u prodavaonicu Narodnih novina članovima Sindikata odobrava se 10 % popusta na školski pribor (neovisno o tome da li su kupili udžbenike),
  • Prilikom kupnje putem glavne podružnice SPH ili putem osobnog dolaska u prodavaonicu Narodnih novina odobrava se obročno plaćanje obustavom na plaću  - maksimalni broj rata je 10, uz uvjet da je minimalni iznos rate 200,00 kuna.
Napominjemo da se novi uvjeti primjenjuju od 2. rujna 2017. godine.

Za kupnju putem interneta posjetite: http://e-trgovina.nn.hr i prijavite se s domene @sindikatpolicije.hr (npr. ime.prezime@sindikatpolicije.hr; imeprezime@sindikatpolicije.hr; inicijalprezime@sindikatpolicije.hr) kako biste ostvarili poseban popust za članove Sindikata.

Izjavu o obustavi na plaću i obrazac za otvaranje mail adrese na domeni @sindikatpolicije.hr možete dobiti kod sindikalnog povjerenika PU/MUP-a gdje radite.

Prigodom kupnje u poslovnicama Narodnih novina, kao član SPH, ostvarujete pravo na poseban popust uz identifikaciju članskom iskaznicom i/ili potvrdom o članstvu u Sindikatu policije Hrvatske i osobnom iskaznicom.