PU KARLOVAČKA

Ljeto 2020. - Zelena Punta,Kukljica

Sukladno Ugovoru o poslovnoj suradnji između tvrtke Adriatic tourist resorts d.o.o. i Sindikata policije Hrvatske za članove Sindikata policije Hrvatske i članove a njihovih obitelji dogovorili smo posebne uvjete ljetovanja u Holiday parku Zelena Punta na otoku Ugljanu.

Cjenik za sezonu 2020. pogledajte OVDJE

Članovima Sindikata policije Hrvatske omogućeno je plaćanje do maksimalno 6 rata putem obustave na plaću ili komercijalnim karticama sukladno uvjetima izdavatelja.

Plaćanje putem obustave na plaću je omogućeno samo članovima SPH, do maksimalno 6 rata, a Izjavu o obustavi na plaću  izdaje i ovjerava glavna podružnica SPH, te se dostavlja zajedno s  prijavnicom na e-mail adresu: sales@atr.hr i potvrdom na telefon 042/440 – 800.

U Slučaju da se odlučite za plaćanje na drugi način (gotovinom, po predračunu, karticama i dr.), dovoljno je samo poslati prijavnicu OVJERENU OD GLAVNE PODRUŽNICE SPH na gore navedene adrese i sačekati potvrdu rezervacije.

Za više informacija molimo da se obratite u glavnu podružnicu u kojoj ste član.

Više saznajte na: https://www.zelenapunta.hr/