PU KARLOVAČKA

Laser prodaja d.o.o. - pogodnosti za članove SPH

Tvrtka LASER - PRODAJA d.o.o nudi posebne uvjete za članove Sindikata policije Hrvatske.

Za članove Sindikata policije Hrvatske vrijede sljedeći popusti:
30 % popusta za gotovinsko plaćanje na sve laminate i svu PVC stolariju koja nije na sniženju
20 % popusta za kartično plaćanje na sve laminate i svu PVC stolariju koja nije na sniženju
5 % popusta za gotovinsko plaćanje na ostali asortiman u ponudi (tepisi, sobna vrata, garažna vrata, sistemi suhe gradnje, fasadni sistemi..)

Za artikle koji su već na popustu, za članove SPH, vrijedi dodatni popust od 5 % za gotovinsko plaćanje.

Novost u ponudi su PVC i drveni krovni prozori njemačkog proizvođača "ROTO".

Plaćanje na samom prodajnom mjestu moguće je gotovinom, debitnim ili kreditnim karticama ili virmanski na žiro račun.

Mogućnost obročne otplate i kreditiranja putem kreditnih kartica.

Izložbeno - prodajni centri nalaze se u Zagrebu, Velikoj Gorici, Gornjem Stupniku, Sesvetama, Osijeku, Slavonskom Brodu, Splitu i Šibeniku.

Dodatne informacije potražite na www.centarlaser.hr.