PU KARLOVAČKA

Klinika Svjetlost - pogodnosti za članove SPH

Klinika Svjetlost nudi posebne pogodnosti za vas, članove Sindikata policije Hrvatske i za članove vaših obitelji.

• za sve članove obitelji članova Sindikata Policije Hrvatske Klinika odobrava 30 % popusta na sve usluge navedene u službenom cjeniku Klinike,
  • obročno plaćanje na najviše 12 rata putem kreditnih kartica VISA, MAESTRO i MASTERCARD (koje su izdane od strane Zagrebačke banke d.d.), VISA i MAESTRO (koje su izdane od strane Privredne banke Zagreb) te DINERS kreditnim karticama.

Navedeni popust odnosi se na sva sredstva plaćanja.

Prilikom plaćanja potrebno je pokazati člansku iskaznicu Sindikata policije Hrvatske.

Za pregled se možete samostalno naručiti pozivom na broj centra za naručivanje 01 7775 656 ili putem elektroničke pošte: info@svjetlost.hr.