PU KARLOVAČKA

FAR WES – Ponuda za članove Sindikata policije Hrvatske

Za sve članove Sindikata policije Hrvatske Far Wes odobrava popust od:
  • 30 % na kupnju dodataka prehrani iz kategorije brenda Be healthy. U navedenu kategoriju spada 5 proizvoda (Magnezij klorid; Natrij askorbat (nekiseli vitamin C); Premium crvena Maca; Vitamin D3, Kalij jodid,
  • Na sve ostale proizvode koji su u ponudi Be Healthy By Nature, članovima Sindikata policije odobrava se 15% popusta.

Popusti od 30% (brend proizvodi) i 15% (ostali proizvodi) za članove Sindikata policije Hrvatske ne mogu se zbrajati s ostalim popustima.

Ponudu svih proizvoda članovi Sindikata policije Hrvatske mogu pogledati na web stranici Be Healthy By Nature

Popusti se ostvaruju slanjem pismene narudžbe na mail: office@far-wes.com s e-mail adrese na domeni: @sindikatpolicije.hr.

U slučaju da nemate e-mail adresu na domeni @sindikatpolicije.hr, istu možete zatražiti od glavnog povjerenika glavne podružnice SPH u kojoj ste član.

Poštarina za dostavu u RH do iznosa 50,00 EUR, iznosi 4,50 EUR (PDV uključen), a za sve narudžbe iznad 50,00 EUR dostava na području RH je BESPLATNA.

Plaćanje paketa se vrši prilikom dostave/preuzimanja naručenih proizvoda.