25.09.2018.

Završene XIV. Međunarodne sportske igre Sindikata policije Hrvatske

Od 20.-23. rujna 2018. godine, u ZATON HOLIDAY RESORTU kraj Zadra održane su još jedne Međunarodne Sportske igre Sindikata policije Hrvatske na kojima je sudjelovalo više od 1100 članova SPH, delegacija policijskih sindikata iz susjednih zemalja i zemalja EU, te gostiju iz cijele Hrvatske.

Igre su završene prigodnom podjelom pehara koje su u ime Sindikata policije Hrvatske, osvajačima prva tri mjesta predali voditelji pojedinih sportova.

Ukupni pobjednik XIV. Sportskih igara Sindikata policije Hrvatske bila je ekipa Glavne podružnice Sindikata policije Hrvatske za PU zagrebačku.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim članovima, sudionicima i delegacijama stranih policijskih sindikata na sudjelovanju.

Također, zahvaljujemo svim članovima i sindikalnim povjerenicima koji su pomogli pri uspješnoj organizaciji ovogodišnjih Igara.

Čestitamo svim pobjednicima, ali i svim sudionicima na uspješnom natjecanju proteklih dana! Vidimo se sljedeće godine!