R.E.S.P.E.K.T. - ekskluzivna pogodnost za članove SPH i članove njihove obitelji

E K S K L U Z I V N O
SAMO ZA ČLANOVE SPH
I ČLANOVE NJIHOVIH OBITELJI
POSEBNA PONUDA
R.E.S.P.E.K.T.
Racionalnost Energija Sindikat Policije Ekonomičnost Komunikacije THrvatski Telekom

predstavljamo vam novi projekt Hrvatskog Telekoma d.d. i Sindikata policije Hrvatske pod nazivom R.E.S.P.E.K.T.

Cilj navedenog projekta je omogućiti članovima SPH i članovima njihovih obitelji korištenje usluge opskrbe električnom energijom putem HT opskrbne mreže po što povoljnijim (po našem mišljenju i najpovoljnijim) uvjetima na tržištu, a što možete sami provjeriti temeljem ponude HT-a u odnosu na ostale ponude na tržištu.

U prilogu dostavljamo sažetak ponude HT-a za članove SPH i usporedbu cijena u odnosu na istovrsnu tarifu pod uvjetima koji trenutno vrijede u HEP-u (Prilog 1.), kao i primjere pitanja i odgovore na uobičajene upite korisnika električne energije prilikom prelaska kod novog operatera (Prilog 2.).

Ujedno, dostavljamo i primjere odgovora na moguća pitanja koja se odnose na posebne pogodnosti za članove SPH koji prelaze u mrežu R.E.S.P.E.K.T. (Prilog 3.).

Prijave i dokumentaciju, kao i informacije vezane za prijavu dostavit ćemo vam u narednim danima.