PU SPLITSKO-DALMATINSKA

R.E.S.P.E.K.T. - ekskluzivna pogodnost za članove SPH i članove njihove obitelji - dopuna obavijesti

E K S K L U Z I V N O
SAMO ZA ČLANOVE SPH
I ČLANOVE NJIHOVIH OBITELJI
POSEBNA PONUDA
R.E.S.P.E.K.T.
Racionalnost Energija Sindikat Policije Ekonomičnost Komunikacije THrvatski Telekom

dopisom Ur. broj 56/16. od 4. veljače 2016. godine predstavili smo vam novi projekt Hrvatskog Telekoma d.d. i Sindikata policije Hrvatske pod nazivom R.E.S.P.E.K.T.

Sukladno navedenom dopisu, obavještavamo vas kako sve informacije o korištenju usluge opskrbe električnom energijom putem HT opskrbne mreže možete dobiti na besplatnom broju telefona 0800 9000, na telefonu 01 2310 495 ili na web stranici Sindikata policije Hrvatske www.sindikatpolicije.hr, na web stranici www.union4you.hr ili upitom na mail: respekt@union4you.hr.

S poštovanjem,

Predsjednik SPH
Dubravko Jagić

83 17-02-2016 članovi i povjerenici - RESPEKT - nadopuna obavijesti.pdf