PU SPLITSKO-DALMATINSKA

Dodatna oprema za mobilne uređaje za članove SPH - korisnike VPN SPH T-Mobile mreže

u nastavku dostavljamo ponudu dodatne opreme za mobilne uređaje za sve članove SPH – korisnike VPN SPH T-Mobile mreže (trenutne i buduće). Navedenu ponudu možete listati i/ili preuzeti (download-ati) u PDF formatu.

Također, dostavljamo i uputu o narudžbi dodatne opreme:

q Dodatnu opremu za mobilne uređaje može naručiti svaki član SPH aktiviran u VPN SPH T-Mobile mreži po principu – jedan pretplatnički broj – jedan komad dodatne opreme, tj.1 broj može izvršiti narudžbu jednog USB kabela, 1 SD karticu, 1 autopunjač...
q Narudžba je BEZ UGOVORNE obveze (potrebno je samo da broj bude aktiviran u VPN-u SPH ili da bude predan zahtjev za aktivaciju broja u VPN-u SPH).
q Dodatnu opremu moguće je naručiti NEOVISNO O UGOVORNOJ OBVEZI trenutnog i/ili budućeg broja u VPN SPH T-Mobile mreži.
q Narudžba se vrši putem webapp.SPH app.sindikatpolicije.hr i/ili u Glavnoj podružnici SPH u kojoj ste član.
q Isporuka dodatne opreme je po plaćenom predračunu.
q Za detaljne informacije obratite se u Glavnu podružnicu SPH.
q Slike proizvoda su simbolične. Stvarni proizvod se može razlikovati od proizvoda na slici (npr. odstupanje u boji…).

S poštovanjem,

SINDIKAT POLICIJE HRVATSKE

Listaj Ponuda dodatne opreme za mobilne uređaje za članove SPH - korisnike VPN SPH T-Mobile mreže
Preuzmi Ponuda dodatne opreme za mobilne uređaje za članove SPH - korisnike VPN SPH T-Mobile mreže