PU ŠIBENSKO-KNINSKA

CHIPOTEKA - Pogodnosti za članove SPH

obavještavamo vas o pogodnostima koje su za članove Sindikata policije Hrvatske dogovorene u suradnji s Z-el d.o.o. Chipotekom:

- 15 % popusta na proizvode iz prodajnog programa Onkyo, Magnat, Oelbach uz mogućnost obustave do 12 rata putem Izjave o obustavi na plaću,
- 10 % popusta na sve proizvode robne marke Strong, smartphone marki Doogee i Ulephone te na sve druge proizvode robnih marki za koje je uvoznik Chipoteka uz mogućnost obustave do 12 rata putem Izjave o obustavi na plaću,
- pogodnost kupovine s mogućnošću obustave do 12 rata putem Izjave o obustavi na plaću za sve ostale proizvode u ponudi Chipoteke, uz minimalni mjesečni obrok u iznosu od 13,27€,
- iznimke iz gore navedenih popusta su stolna i prijenosna računala, tableti, monitori, printeri, Playstation, televizori, fotoaparati, smartphoni robnih marki kao što su Samsung, LG I sl. te kamere - za ove kategorije proizvoda omogućena je obustava do 12 rata putem Izjave o obustavi na plaću.

Popusti se ne mogu zbrajati s ostalim akcijskim popustima ili primjenjivati na proizvode na akciji.

Za sve detaljnije informacije molimo vas da se obratite u najbližu poslovnicu Chipoteke:

1. Zagreb "Arena Centar" - Vice Vukova 6
2. Zagreb - Ulica grada Vukovara 269e