PU POŽEŠKO-SLAVONSKA

19.10.2020.

Početak izdavanja vrijednosnih bonova za građansko odijelo, odjeću i obuću za 2020. godinu

U posljednjih nekoliko mjeseci smo prema Ministarstvu unutarnjih poslova u više navrata slali inicijativu i tražili  informaciju kada će se i pod kojim uvjetima moći realizirati vrijednosni bonovi za građansko odijelo.

Dana 26. kolovoza 2020. godine održan je sastanak između predstavnika reprezentativnih sindikata, predstavnika MUP-a i potencijalne zajednice ponuditelja, predstavnika tvrtke Varteks PRO d.o.o., Varaždin i predstavnika tvrtke Tekstilpromet d.d., u svezi provođenje postupka javne nabave građanskih odijela za djelatnike Ministarstva unutarnjih poslova.

Nakon navedenog sastanka, DOPISOM od 28. kolovoza 2020. godine obavijestili smo vas kako je potpisivanje novog okvirnog sporazuma i početak realizacije vrijednosnih bonova predviđen za listopad 2020. godine.

Nastavno na navedeno, a sukladno informacijama kojima raspolažemo, obavještavamo vas kako je natječajni postupak još uvijek u tijeku te se, prema neslužbenim informacijama, završetak istoga očekuje početkom mjeseca studenog, nakon čega će se moći krenuti s realizacijom vrijednosnih bonova.

O točnom datumu početka realizacije vrijednosnih bonova pravovremeno ćemo vas izvijestiti.