PU LIČKO-SENJSKA

07.08.2019.

Pregovori o visini jednokratnih materijalnih prava državnih službenika i namještenika

Temeljem naših zahtjeva za otvaranje pregovora o visini jednokratnih materijalnih prava državnih službenika i namještenika obavještavamo vas kako je Ministarstvo rada i mirovinskog sustava pokrenulo postupak pripreme i donošenja izmjene Odluke o pokretanju postupka pregovora o sklapanju dodatka Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike i imenovanju pregovaračkog odbora Vlade RH, koju je Vlada RH donijela na sjednici održanoj 10. svibnja 2019. godine, a obzirom da su na sjednici Hrvatskog sabora potvrđeni novi ministri i potpredsjednici Vlade RH.

O donesenoj Odluci biti ćemo obaviješteni odmah po njenom donošenju, nakon čega očekujemo pokretanje pregovora o visini jednokratnih materijalnih prava državnih službenika i namještenika, o čemu ćemo vas pravovremeno obavijestiti.