PU KARLOVAČKA

30.09.2019.

Završene XV. Međunarodne Sportske igre Sindikata policije Hrvatske

Od 19.-22. rujna 2019. godine, u HOTELU MEDENA u Trogiru održane su XV. Međunarodne Sportske igre Sindikata policije Hrvatske.

Više od 1100 članova SPH, delegacija policijskih sindikata iz susjednih zemalja i zemalja EU te gostiju iz cijele Hrvatske pridonijelo je odličnoj atmosferi.

Igre su završene prigodnom podjelom pehara koje su u ime Sindikata policije Hrvatske osvajačima prva tri mjesta predali voditelji pojedinih sportova.

Po prvi puta, ove godine prvo mjesto ukupnog pobjednika podijelile su ekipe glavnih podružnica Sindikata policije Hrvatske za PU primorsko-goransku i PU zagrebačku te je dogovorom pobjednički pehar dodijeljen PU primorsko-goranskoj.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo svim članovima, sudionicima i delegacijama stranih policijskih sindikata na sudjelovanju.

Čestitamo svim pobjednicima, ali i svim sudionicima na uspješnom natjecanju!