PU KARLOVAČKA

28.10.2020.

Sastanak pregovaračkih odbora Vlade Republike Hrvatske i sindikata državnih službi - 28.10.2020.

Danas, 28. listopada 2020. godine, održan je prvi sastanak pregovaračkih odbora Vlade Republike Hrvatske i sindikata državnih službi za pregovore o sklapanju Dodatka Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike.

Na navedenom sastanku predstavnici Vlade RH su iznijeli aktualne podatke o gospodarskim kretanjima, punjenju proračuna, deficita i drugih parametara te su se obvezali da će do sljedećeg sastanka dostaviti svoje prijedloge za sklapanje Dodatka IV Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike.

Pregovarački odbor sindikata državnih službi očitovati će se nakon zaprimanja prijedloga  Dodatka IV Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike od strane Pregovaračkog odbora Vlade RH.

O daljnjem tijeku pregovora pravovremeno ćemo vas izvijestiti.