PU KARLOVAČKA

06.12.2018.

Diners Club kartica - online podnošenje zahtjeva

Nastavno na posebnu pogodnost Erste Card Cluba kojom je članovima Sindikata policije Hrvatske omogućeno izdavanje Diners Club kartice bez upisnine i bez plaćanja godišnje članarine, obavještavamo vas kako je od sada zahtjev za izdavanje Diners kartice moguće predati putem online obrasca.

Napominjemo da i dalje postoji mogućnost predavanja zahtjeva kao i do sada fizičkim predavanjem OBRASCA, uz kopiju osobne i članske iskaznice i dostavljanjem direktno ili putem pošte u Erste banku.

Korisnici Diners Club kartice ostvaruju pogodnosti pri kupnji na velikom broju prodajnih mjesta u RH i inozemstvu te mogućnost kupnje do 36 mjesečnih rata (beskamatno) na 40 000 prodajnih mjesta u RH, kao i brojne druge pogodnosti.

NAPOMENA: ZA DINERS CLUB STANDARDNU KARTICU NE PLAĆA SE GODIŠNJA ČLANARINA ZA CIJELO VRIJEME TRAJANJA ČLANSTVA U SPH.

U nastavku dostavljamo uputu o načinu dobivanja Diners Club kartice.