PU KARLOVAČKA

BTravel - online platforma za rezervaciju putovanja i hotelskih paketa za članove SPH

predstavljamo vam novu online platformu koja svim članovima Sindikata policije Hrvatske donosi najpovoljnija putovanja i hotelske pakete. Naša službena agencija BTravel d.o.o. za nas pronalazi najatraktivnije hotele, sastavlja praktične pakete s dodatnim sadržajima i konkretno snižava redovne cijene ponuđača.

Kako biste koristili navedene ponude, registrirajte se na sljedećem linku te jednostavno kupite ili rezervirajte smještaj, aranžman ili izlet:

Registracija se vrši s e-mail adresom otvorenoj na domeni @sindikatpolicije.hr, a lozinku odabirete sami. U slučaju da nemate e-mail adresu na domeni @sindikatpolicije.hr, molimo da se obratite glavnom povjereniku Glavne podružnice SPH u kojoj ste član.

Planirate li putovanje na destinaciju koja nije u ponudi, pošaljite upit BTravel timu i organizacija vašeg putovanja počinje odmah. BTravel za vas organizira prijevoz, avionske karte, transfere ili rent a car. BTravel će za vas pronaći najbolju ponudu u najkraćem roku.

Ponude možete platiti obustavom plaće do 12 rata, općom uplatnicom, Internet bankarstvom ili karticama + American Expressom, Visom, Master i Dinersom do 12 rata.
Plaćanje obustavom plaće na rate:
- od 500 do 1500kn obročno plaćanje na 3 rate
- od 1501 do 2500kn obročno plaćanje na 4 rate
- od 2501 do 3500kn obročno plaćanje na 5 rata
- od 3501 do 4000kn na višeobročno plaćanje na 6 rata
U slučaju većih iznosa, najveći rok za obročno plaćanje može biti 12 mjeseci.

KONTAKT PODATCI BTRAVEL (Pon – Pet, 8:00 – 16:00)
Tel: 01/6661093
E-mail: reservation@btravel.pro