PU DUBROVAČKO-NERETVANSKA

UNIQA OSIGURANJE d.d. - ponuda osiguranja od nezgode za članove sindikata i članove njihovih obitelji

Obavještavamo sve članove Sindikata policije Hrvatske o posebnim pogodnostima za članove koje je SPH ugovorio s Uniqa osiguranjem d.d. Ponuda se odnosi na ugovaranje osiguranja od nezgode za članove sindikata i članove njihovih obitelji.

Premiju osiguranja moguće je platiti jednokratno gotovinom i kreditnom karticom (godišnju premiju) ili mjesečno putem administrativne zabrane. Osiguranje se sklapa na rok od jedne godine uz mogućnost obnavljanja istog.

Prilikom ugovaranja premije potrebno je ispuniti Upitnik/Ponudu kojom Ugovaratelj osiguranja određuje opseg pokrića za sebe i članove svoje obitelji između tri ponuđene opcije. Opcija osiguranja od nezgode mora biti ista za sve članove obitelji.

Pristupnicu Uniqa osiguranja možete popuniti u Glavnoj podružnici SPH u kojoj ste član, gdje možete dobiti i sve dodatne informacije.