PU DUBROVAČKO-NERETVANSKA

01.12.2021.

Isplata dara za dijete i božićnice za 2021. godinu

Na jučer održanom sastanku pregovaračkih odbora Vlade Republike Hrvatske i sindikata državnih službi razgovaralo se o isplati materijalnih prava zaposlenicima državnih službi sukladno Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike, koji je u produljenoj primjeni.

Na sastanku je potvrđena isplata božićnice (1.500,00 kuna) i dara za djecu (600,00 kuna) za 2021. godinu svim zaposlenicima u državnim službama

Time su zadržana materijalna prava koja smo ugovorili 2020. godine na pregovorima oko Dodatka III Kolektivnom ugovoru za državne službenike i namještenike, kada smo odbili neisplatu božićnice te na posljetku, između ostalog, dogovorili  isplatu uvećane božićnice u visini od 1.500,00 kn.

Isplata dara za dijete očekuje se u petak, 3.12.2021. godine, a isplata božićnice u petak, 17.12.2021. godine

Zaposlenike koji plaću primaju putem zaštićenog računa obavještavamo da će im se ove godine isplata izvršiti izravno na zaštićene račune.