Narodne novine - popust za članove SPH

Članovi SPH mogu u svim prodavaonicama i u e-trgovini Narodnih novina d.d. ostvariti popust od 12 % na kupnju školskog pribora i opreme.

Narodne novine d.d. nude najveći izbor školskog pribora za osnovnoškolce, kao i za učenike srednjih škola te studente.

Ako trebate kvalitetnu školsku torbu ili ruksak (anatomski za na leđa ili s teleskopskom drškom i kotačićima) u Narodnim novinama d.d. ćete naći najbolji i najpovoljniji izbor. Potražite i bogati izbor pernica, flomastera, šestara, vodenih boja, bilježnica, olovaka, gumica, šiljila i svega ostaloga što je potrebno svakom školarcu.

Popust se u prodavaonicama ostvaruje predočenjem članske iskaznice ili potvrdom o članstvu u SPH. Za ostvarenje popusta u e-trgovini, potrebno je upisati PROMO KOD.

Molimo da se za PROMO KOD obratite u glavnu podružnicu u kojoj ste član.

Popust se ne odnosi na narudžbu udžbenika.