AGRAM LIFE osiguranje - U4Y

obavještavamo Vas da ste od 03.03.2015. godine u mogućnosti koristiti člansku iskaznicu
Sindikata policije Hrvatske kao sredstvo autorizacije obustave na plaći u AGRAM LIFE osiguranju u gradu Zagrebu, Trnjanska cesta 108.

Članovima Sindikata policije Hrvatske odobravaju mogućnost obustava do 12 rata bez kamata
preko članske iskaznice Sindikata putem sustava (Union4you) prilikom ugovaranja police životnog osiguranja.

U narednim tjednima biti će instalirani POS uređaji u poslovnicama AGRAM LIFE osiguranja u
ostatku Republike Hrvatske, o čemu ćete biti na vrijeme obaviješteni, te ćete nakon zaprimljene
obavijesti moći koristiti člansku iskaznicu kao sredstvo autorizacije obustave na plaću i u ostalim poslovnicama AGRAM LIFE osiguranja diljem Republike Hrvatske.

Lijep pozdrav,

Sindikat policije Hrvatske